Ślubne Dodatki

Dzięki którym Twoje Wesele będzie niezapomniane

To właśnie małe, dopracowane detale decydują o perfekcji Twojego wyjątkowego wesela.
Piękne, Białe Pikowane Krzesła i Klecznik

Piękne Krzesła w zestawie z Klęcznikiem.

Przez całą ceremonię weselną, krzesła i klęcznik są głównym elementem dekoratorskim, na który goście zwracają szczególną uwagę. Zauważyliśmy, że zdecydowana większość kościołów nie dysponuje eleganckim zestawem, który nadawałby się na tak ważną okazję. Dlatego znaleźliśmy idealny zestaw ślicznych, białych pikowanych krzeseł w zestawie z klęcznikiem - idealne dla Ciebie!

Ścianka Kwiatowa

HIT Tego sezonu - Kwiatowa Ścianka

Mamy coś, czego nie znajdziesz w Raciborzu ani okolicy - Ścianka kwiatowa, Flower Wall???? Perfekcyjny dodatek jako tło za Parą Młodą, na sesją fotograficzną czy jako "efekt wow" na wejściu do sali weselnej. Tegoroczny must-have sezonu ślubnego!

Napis Love Led 125 cm

Napis LOVE lub urocze serduszko - podświetlane LED

Idealny wyróżnik Twojego wesela - zdjęcia na parkiecie z nim będą niezapomniane! Świetnie nada się też na sesje zdjęciowe czy w plenerze. Nocą wygląda perfekcyjnie - tak jak Twoje wesele???? W naszej ofercie do wyboru masz cały napis LOVE lub podświetlane serduszko❤

Wypuszczenie balonów z helem na Wesele

Balony z Helem

Szybujące do nieba balony z helem - jeden z przeuroczych dodatków w trakcie Twojego ślubu. Balony mogą być rozdawane gościom na wstążkach, aby wspólnie wypuścić je do nieba, lub możemy je dostarczyć w "pudle - niespodziance". Po otwarciu przez parę młodą pudła, uwalniane jest sto balonów, które wylatują do nieba. Balony z helem na wesele dostępne są w kilku rodzajach i kolorach, możliwy własny nadruk.

Zaproszenie, Zawieszki, Winietki

Zaproszenia, zawieszki, winietk

Tak, wiemy - ciężko znaleźć ładne zaproszenia czy winietki na wesele, aby całość pasowała do reszty. Jeśli szukasz odpowiedniego zestawu - odezwij się do nas - Zaproszenie, Winietki, Księga gości, Zawieszki, Podziękowania, Koperty - u nas znajdziesz odpowiedni zestaw, szyty "na miarę". Obok przykładowe zdjęcie, więcej wzorów w naszych kwiaciarniach lub po kontakcie z nami.

Dywan, chodnik na Wesele

Dywan, chodnik

W naszej ofercie znajdziesz również efektowny, biały chodnik lub czerwony dywan - świetny dodatek do kościoła lub ślubu w plenerze. Jeśli szukasz dywanu w jeszcze innym odcieniu - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie.

Bo szczegóły mają znaczenie!

Twoje wymarzone dodatki

Oprócz powyższych hitów mamy świetne dodatki jak dekoracyjne lustro z listą gości lub powitalną wiadomością, przeróżne szkła, świeczniki, świeczki, kule bukszpanowe czy drewniane pieńki oraz duży wybór latarni.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację!

Chętnie doradzimy Ci i wykonamy wstępnej, niezobowiązującej wyceny. Podaj nam datę i orientacyjną godzinę w której możesz nas odwiedzić, a szybko odpowiemy Ci, czy mamy wolny termin.

Tel. +48 530 571 771

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania – chętnie na nie odpowiemy.

Napisz do nas na Facebooku
messenger - napisz do nas

Lub uzupełnij formularz:

Twoje Imię* (wymagane)

Adres email* (wymagane)

Temat wiadomości

Treść wiadomości