Balony z HELEM!

Napełniamy balony helem w Ali-Art w Raciborzu.

Balony cyfry, na urodziny, postacie z bajek – są dostępne od ręki w każdej naszej kwiaciarni.

Jak to działa?

Przyjdź do nas, złóż zamówienie, poczekaj kilka minut i… gotowe! W każdej kwiaciarni posiadamy na miejscu podstawową gamę balonów.

Nie dmuchamy balonów, które nie są zakupione w naszych kwiaciarniach.

Ile to kosztuje?

Cena usługi napełniania helem jest uzależniona od wielkości balona i zaczyna się od 3,50 zł / szt.

Ile wcześniej muszę zamówić usługę?

Najlepiej zgłosić się do nas dzień wcześniej – wtedy balony będą gotowe na konkretną godzinę do odebrania. Jest również możliwość napompowania balonów na miejscu, w każdej z naszych kwiaciarni, jednak jeśli będzie ich za dużo, możemy nie dać rady tego zrobić od ręki.

Gdzie mogę zamówić?

Balony napełniamy helem od ręki w każdej z naszej kwiaciarni. Najlepiej jednak zamówić balony na konkretny dzień i godzinę – wtedy ominiesz niepotrzebnych kolejek oraz oczekiwania na napełnienie balonów.

Czy napełniacie balony helem na wesela i inne imprezy?

Tak, przy większym zamówieniu możliwy również rabat.

Balony na ślub są nie tylko świetną dekoracją ale mogą w duecie z pięknym bukietem kwiatów stworzą niezapomniany, ślubny prezent!

Czy można wypożyczyć samą butlę z helem?

Tak. Są dwie możliwości. Można kupić u nas jednorazową butlę z helem – wtedy nie musisz martwić się o kaucję czy o zwracanie butli.

Druga możliwość to zamówienie kompletnej butli z helem z dyszą i reduktorem. Cena wypożyczenia obejmuje kompletny zestaw do pompowania balonów, w którego skład wchodzą: butla z helem, reduktor ciśnienia, przewód ciśnieniowy, pistolet do pompowania. Okres wypożyczenia wynosi 5 dni (dłuższy okres czasu do uzgodnienia). Kaucja zwracana jest po oddaniu butli i kompletnego zestawu. Okres oczekiwania na butle wynosi do 7 dni. Możliwa dostawa oraz odbiór butli na terenie Raciborza i okolic.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny.

Zadzwoń lub napisz do nas

    Zamów balony na konkretny dzień i godzinę lub zapytaj o ceny:

    Napisz do nas na FB