Balony z HELEM!

Napełniamy balony helem w Ali-Art w Raciborzu.

Jak to działa?

Przyjdź do nas, złóż zamówienie, poczekaj kilka minut i… gotowe! Możesz przyjść do nas z własnymi balonami, lub wybrać balony z naszej oferty.

Ile to kosztuje?

Cena usługi jest uzależniona od wielkości balona i zaczyna się od 4 zł / szt.

Ile wcześniej muszę zamówić usługę?

Najlepiej zgłosić się do nas dzień wcześniej – wtedy balony będą gotowe na konkretną godzinę do odebrania. Jest również możliwość napompowania balonów na miejscu, w każdej z naszych kwiaciarni.

Gdzie mogę zamówić?

Balony napełniamy helem od ręki w każdej z naszej kwiaciarni. Najlepiej jednak zamówić balony na konkretny dzień i godzinę – wtedy ominiesz niepotrzebnych kolejek oraz oczekiwania na napełnienie balonów.

Czy napełniacie balony helem na wesela i inne imprezy?

Tak, przy większym zamówieniu możliwy również rabat.

Czy można wypożyczyć samą butlę z helem?

Tak. Można zamówić kompletną butlę z helem i dyszą wraz z dojazdem do Raciborza lub okolic. Cena wypożyczenia obejmuje kompletny zestaw do pompowania balonów, w którego skład wchodzą: butla z helem, reduktor ciśnienia, przewód ciśnieniowy, pistolet do pompowania. Okres wypożyczenia wynosi 5 dni (dłuższy okres czasu do uzgodnienia). Kaucja zwracana jest po oddaniu butli i kompletnego zestawu. Okres oczekiwania na butle wynosi około 7 dni. Możliwa dostawa oraz odbiór butli na terenie Raciborza i okolic.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt tel.: +48698785299

Pobierz nasz katalog balonów. Balony dostępne są w każdej naszej Kwiaciarni.

Zadzwoń lub napisz do nas

Zamów balony na konkretny dzień i godzinę lub zapytaj o ceny:

Napisz do nas na FB